slide 1
slide 2
slide 3

 

برق خورشیدی؛ یک بار هزینه کنید، عمری درآمد کسب کنید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، انرژی خورشید، منبعی پاک، تمام نشدنی، بی سر و صدا و بدون خطر و البته فاقد آلودگی است که با کمی آینده نگری، کسی نمی‌تواند بی خیال آن شود، به ویژه که بداند هر قدر برقی که تولید می‌کند ۱۰ برابر نرخی که به برق مصرفی اش می‌پردازد، درآمد به دست می‌آورد.اما چرا باید در سطح کلان تر به این نوع از تولید برق دل خوش کرد؟ ظرفیت نصب شده تولید برق کشور ۷۶ هزار مگاوات است که ۹۵ درصد آن با سوخت‌های فسیلی و در نیروگاه‌های حرارتی تولید می‌شود.تولید برق به شیوه سنتی هم منابع گران فسیلی و حتی آبی را تلف می‌کند و هم در مسیر انتقال و توزیع تلفاتی بیش از ۲۰ درصدی دارد، به این زیان نجومی باید آلودگی‌های زیست محیطی را هم اضافه کرد.همه این واقعیت‌ها کشورهای پیشرفته را به استفاده از انرژیهای نو و تجدیدپذیر ترغیب کرده است.

اطلاعات بیشتر

توربین های بادی جدید در پاریس

یک شرکت فرانسوی با نام New Wind ، توربین های بادی درختی را در محل Place de la Concorde در پاریس فرانسه نصب می کند. بنیانگذار شرکت Jérôme Michaud-Larivière در حالی که در یک میدان در شهر پاریس بود این ایده به ذهنش خطور کرد، هنگامی که «او دید برگ درختان در زیر درخت تکان می خورد در حالی که جریان بادی وجود ندارد»، امیدوار شد که بتواند از درختان برای بهره برداری از جریانهای کوچک هوا که در ساختمان ها و خیابان ها در جریان هستند استفاده کند و توربین های بادی بسازد، و در نهایت می تواند در منازل و مراکز شهری نصب شود.او نخستین کسی است که اعتراف می کند که کارایی درختان در جریان های کم فشار در  مقایسه با جریانهای هوایی بالاتر بیشتر و سازگارتر است.

فروش و نصب تجهیزات برق خورشیدی و توربین بادی در سراسر کشور

توربین های بادی درختی

اما او معتقد است که درختان توربین بادی 23،500 پوندی بسیار باارزش تر با اهمیت تر و مفید تر از توربین های فلزی بادی غول آسا و قدیمی هستند و فلزات کمتری در انها به کار رفته است . این درختان  با ارتفاع 26 پا که از تیغهای کوچک در داخل برگ استفاده می کنند، می توانند به طور بالقوه پس از یک سال از سرعت باد به طور متوسط ​​7/8 مایل در ساعت سود آور باشند. آنها می توانند برق را در سرعت باد تا 4.5 مایل در ساعت تولید کنند. این فناوری و نوآوری علاوه بر زیبایی می تواند کارایی بیشتری نیز داشته باشد.

 

توربین های بادی درختی

توربین های بادی درختی

توربین های بادی درختی

تماس با ما

در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر هستید با ما تماس بگیرید

تلفن : 987132333219+

ساعات کاری

پشتیبانی حرفه ای ما توسط متخصصان زبده

  • شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 2
  • پنجشنبه : 9 الی 1

دفتر مرکزی : شیراز _ خیابان شوریده شیرازی (سی متری سینما سعدی ) کوچه 11 پلاک 22