slide 1
slide 2
slide 3

 

برق خورشیدی؛ یک بار هزینه کنید، عمری درآمد کسب کنید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، انرژی خورشید، منبعی پاک، تمام نشدنی، بی سر و صدا و بدون خطر و البته فاقد آلودگی است که با کمی آینده نگری، کسی نمی‌تواند بی خیال آن شود، به ویژه که بداند هر قدر برقی که تولید می‌کند ۱۰ برابر نرخی که به برق مصرفی اش می‌پردازد، درآمد به دست می‌آورد.اما چرا باید در سطح کلان تر به این نوع از تولید برق دل خوش کرد؟ ظرفیت نصب شده تولید برق کشور ۷۶ هزار مگاوات است که ۹۵ درصد آن با سوخت‌های فسیلی و در نیروگاه‌های حرارتی تولید می‌شود.تولید برق به شیوه سنتی هم منابع گران فسیلی و حتی آبی را تلف می‌کند و هم در مسیر انتقال و توزیع تلفاتی بیش از ۲۰ درصدی دارد، به این زیان نجومی باید آلودگی‌های زیست محیطی را هم اضافه کرد.همه این واقعیت‌ها کشورهای پیشرفته را به استفاده از انرژیهای نو و تجدیدپذیر ترغیب کرده است.

اطلاعات بیشتر

ماشین الکتریکی اپل


شایعات اخیر نشان می دهد که اپل ممکن است کار بر روی یک ماشین الکتریکی را آغاز کند که  الهام گرفته از وب سایت carwow برای تولید برخی از  طراحی های مفهومی که می تواند یک  خودرو باشد . گمانه زنی هایی است که اپل در مذاکرات برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی تسلا موتور را  به فروش می رساند، می خواهد خود نیز ماشین الکتریکی تولید کند.  بدیهی است که اپل قابلیت تولید چنین وسیله نقلیه را دارد، بنابراین ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که شایعات معتبر هستند. یک ماشین  الکتریکی مطمئنا تصویر اپل را به تصویر می کشد. برای عکس ها به پایین بروید.

ماشین الکتریکی اپل

ماشین الکتریکی اپل

 

عکس های مفهومی شامل یک صفحه داخلی ، صفحه نمایش ناوبری بزرگ، یک صفحه نمایش مجاور جلو و البته یک ایستگاه متصل به آی فون مرکزی است. ما فقط می توانیم فرض کنیم یک ماشین اپل بر روی چند رسانه ای متمرکز شده است. این ایده همچنین برخی از ویژگی های رانندگی مستقل و برنامه های گنجانده شده را در سراسر طرح ارائه می دهد. برخی از مشخصات مورد نظر عبارتند از:

250 اسب بخار
گشتاور 400 نانومتر
شارژ 4 ساعته
محدوده 310 مایل
3 رنگ

 

ماشین الکتریکی اپل

تحلیلگران معتقدند که این ماشین تا سال 2020 در دسترس خواهد بود. با توجه به اینکه اپل تجربه تولید خودروهای مناسب را ندارد، به نظر می رسد ادغام با تسلا یا سازنده خودرو دیگر برای موفقیت ضروری است.

ماشین الکتریکی اپل

ماشین الکتریکی اپل

 

تماس با ما

در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر هستید با ما تماس بگیرید

تلفن : 987132333219+

ساعات کاری

پشتیبانی حرفه ای ما توسط متخصصان زبده

  • شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 2
  • پنجشنبه : 9 الی 1

دفتر مرکزی : شیراز _ خیابان شوریده شیرازی (سی متری سینما سعدی ) کوچه 11 پلاک 22